parallax background

DEVELOP MB

dceřiná developerská společnost RK DRINK / Mladá Boleslav
...

Informační server Develop MB vznikl potřebou oddělit nabídku nových developerských projektů v Mladé Boleslavi od stávající nabídky Realitní kanceláře Drink. Především bylo potřeba zařadit do inzerce nových projektů více informací k jednotlivým nabídkám, což nám současný systém stránek RK DRINK neumožňoval. Šlo například o půdorysy, karty k jednotlivým bytům, standardy staveb atd. Věříme, že tento krok vám zpřehlední nabídku nových projektů v našem regionu a že Vás budeme stále

stále častěji informovat o novinkách na našem trhu v oblasti nových možnostech bydlení.

Naše stránky jsou propojeny i se sociálními sítěmi, které Vás také mohou rychle informovat o tom, co se aktuálně v daném projektu děje.

Máte dotazy ohledně konkrétního projektu?

Rozsáhlá nabídka

Naše nabídka je vždy velmi rozsáhlá a obsahuje byty všech kategorií. Nabízíme rozdílné byty jak polohou, cenou, tak velikostí. Téměř každý si u nás vybere, a pokud ne, může využít služeb naší realitní kanceláře a vybrat si například starší nemovitost.

20 let zkušeností

Naše kancelář je na trhu více než 20 let, byla otevřena jako jedna z prvních v regionu a především ve městě Mladá Boleslav. Jako jedna z mála z původních v této oblasti funguje stále a disponuje pouze českým kapitálem.

Zkušení odborníci

Makléři, kteří tvoří náš tým, nemají praxi v oblasti nemovitostí kratší než 10 let. Naší hlavní předností je, že spolupracujeme pouze se zkušenými profesionály ve svých oborech. Díky tomu můžeme tým našich makléřů nabídnout ty nejzajímavější služby.

Komplexní služby

Naše služby jsou komplexní díky úzké spolupráci s odhadci nemovitostí, soudními znalci, notáři, advokáty a v neposlední řadě s prověřenými finančními poradci. Díky tomu vás prodejem či koupí provedeme od první návštěvy až po předání klíčů od vaší nemovitosti.

Nezaujala vás nabídka nových bytů? NEVADÍ! Kontaktujte RK DRINK.