parallax background

Rezidence SVATOVÍTSKÁ

bydlete moderně, komfortně a příjemně...
...

DEVELOPERSKÝ PROJEKT SVATOVÍTSKÁ

Lepší výhled na Boleslavský hrad již nenajdete...


Projekt Rezidence Svatovítská se nachází na okraji centra města Mladá Boleslav s nádherným výhledem na Boleslavský hrad v sousedství nejznámějšího a v nedávné době revitalizovaného parku Štěpánka. V těsném sousedství je 4. základní a mateřská škola s dětským hřištěm. Přibližně 50 m od domu je zastávka MHD. Velikou výhodou v dnešní době je to, že v projektu jsou byty všech kategorií za nejnižší ceny v Mladé Boleslavi v rámci novostaveb. Jsou zde byty jak pro investici od 23 m2 tak byty pro rodinné bydlení o rozloze až 120 m2.

Co vám může Rezidence Svatovítská nabídnout

Níže jsme vybrali jen to nejzajímavější
Rezidence Svatovítská

LOKALITA A DOSTUPNOST

Rezidence Svatovítská se nachází na okraji města v blízkosti parku Štěpánka, avšak zároveň nedaleko od centra. Přestože se jedná o lokalitu na okraji města Mladá Boleslav, ujišťujeme vás, že centrum města je velmi snadno dostupné, a to jak pěšky, tak autem či městskou hromadnou dopravou, a to 7 dní v týdnu. Zastávku autobusů, které vás do 5 minut dovezou do centra Mladé Boleslavi, najdete v těsné blízkosti celého komplexu. V centru Mladé Boleslavi tak jste za pouhých 15 minut, pokud půjdete pěšky, za 10 minut, pokud pojedete na kole a do 5 minut, pokud pojedete autem či autobusem.

Rezidence Svatovítská

ARCHITEKTURA

Byty v Rezidenci Svatovítská jsou navrženy tak, aby nabízely komfortní, promyšlené a velmi příjemné bydlení s důrazem na individuální potřeby uživatelů. Najdete tu byty všech velikostí od 1+kk po 4+kk a všechny vás potěší dostatkem prostoru, světla, krásným výhledem, parkovacích stání v suterénu domu, výtahem atd. Většina bytů je vyprojektována včetně balkonů či prostorných teras, kde se budete cítit jako v rodinném domě. I když jsou některé byty bez balkonu, vynahradí Vám to zajímavý výhled a prostor uvnitř bytu. Již teď si můžete objednat individuální procházku pro staveništi.


 
Rezidence Svatovítská

SPORTOVNÍ VYŽITÍ

Hned za rezidencí najdete přírodní lesopark Štěpánka, který nabízí nádherné stezky jak na kolo, tak pro pěší procházky, cvičení v přírodě, dětské hřiště či tenisové kurty. Touto částí města procházejí také dvě značené cyklistické stezky. Město je výchozím bodem celé řady turistických značených tras, které Vás provedou nejenom po městských památkách, ale zavedou Vás také do lesů nedaleko města. Téměř za rohem se nachází také například zimní stadion a krytý městský aquapark. Na letiště a do Leteckého muzea Metoděje Vlacha to máte, co by kamenem dohodil.

Rezidence Svatovítská

ŠKOLA A ŠKOLKA

Vše máte po ruce. Téměř součástí obytné zóny je mateřská škola a základní škola T. G. Masaryka, kam dojdou vaše děti sami pěšky a vy na ně budete moci dohlédnout z oken. Součástí základní školy je také školní družina a mnoho zájmových kroužků. O vaše děti bude vždy postaráno.
Rezidence Svatovítská

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Blízké okolí nabízí kompletní občanskou vybavenost, téměř součástí obytné zóny je základní škola i mateřská školka, jen několik set metrů od rezidence naleznete nejkrásnější přírodní park města Mladá Boleslav „Lesopark Štěpánka“, a to vše s velmi dobrou dostupností do centra Mladé Boleslavi.

 
2358

m2 bytových prostor

311

m2 nebytových prostor

33

bytů k dispozici

3

nebytové prostory

Zaujal vás tento projekt moderního bydlení?